Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2020, 02:47   #167
Amduat
 
Amduat's Avatar
 
Reputacja: 1 Amduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Vadeanaine Zobacz post
Dobrze... A raczej nie dobrze, bo znowu nie bardzo wiem, na czym stoimy. Skoro Pip zrezygnował, to co z Jamesem? Jakie tu są reguły? Postać będzie enpecowana? Czy mamy jakoś omijać interakcje?
Krucza powyżej widzę ładnie popisała co i jak. Na razie postać Jamesa może przejść pod opiekę ogólną na czas walki. Co do dalszych interakcji przy ognisku - możecie nim posterować aby coś robił, czy odpowiadał.

Cytat:
Nie wiem nawet jak poprowadzić dalej odpisy w docu w takiej sytuacji i czy jest sens (jak planowałam) zwracać się o coś do postaci exBG, więc na razie się wstrzymam w ogóle
Wolę aby więcej uwagi poświęcić części aktualnej zamiast retrospekcji

Cytat:
Przyznam też szczerze, że choć posty są w sesji piękne (i - jak wspomniałam - obrazki takoż, a cały klimat fabularny super), to dołuje mnie atmosfera (braku) komunikacji tutaj.
A to już zapraszam do rozmów między sobą i robienia ustaleń. Pomogłabym, ale tych questów co dała sama przecież nie będzie rozwiązywać

Cytat:
Najlepiej chyba skoncentrować się na odpisie dotyczącym obronny/walki nawet zwracając się do Jamesa. Czyli na tym co może posłużyć do przeżycia, akcji możliwie ustalonej z graczami aktywnymi skoro Pip zdecydował się odejść. Nie sądzę by odrobina światotworzenia i kreatywności spotkała się z protestem MG. A nawet gdyby to zawsze można skorzystać z funkcji Edytuj.
Tak, światotworzenie jak najbardziej jest w porządku. W granicach rozsądku, ale wątpię żeby ktoś nagle wyskoczył z budowaniem umocnień obozu z kamieni i tej palisady Poza tym jasne, jak najbardziej Wy mogą dorzucić swoją cegiełkę do całości.
 
__________________
Coca-Cola, sometimes WAR
Amduat jest offline