Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2020, 00:29   #178
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
- Pewnie, odezwał się raźno staruszek. Siadajcie, spożywanie na stojąco szkodzi żołądkom - po raz kolejny wskazał na krzesła - Witajcie w moim domu. To znaczy nie w moim w dosłownym tego słowa znaczeniu - wskazał na siebie - Jestem zaledwie sługą, posłańcem. Mam coś czego szukacie. Możecie to stąd zabrać, nie będę oponował. Musicie to najpierw znaleźć. W każdym z pokoi możecie znaleźć klucze. Klucze do mojej skrytki. Nie wiadomo ile jest tych kluczy, nie wiadomo, w których pokojach są te klucze. Z natury jestem miłym i dlatego przygotowałem to tak, że tego nawet ja sam nie wiem. - przemawiał spokojnym głosem iluzoryczny dziadek, kolejno nalewając wam aromatycznej kawy.
 
Klebern jest offline