Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2020, 18:36   #143
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Mikołaj westchnął ciężko i tylko pokręcił głowę na znak totalnej dezaprobaty działań swego kolegi. Ruszył wolno w kierunku swojej bazy, żeby zebrać potrzebny sprzęt w ich tajnej i niebezpiecznej misji.
W tym czasie Konrad próbował wydobyć z mechanicznej Lilki jakieś dodatkowe informacje.

- Ja... ja... nie wiem. Oni mi kazali. Konrad nie gniewaj się, ja się boję. Rozumiesz - Lilka wyrzucała z siebie słowa pomiędzy kolejnymi szlochami - Oni są wszędzie i ja nie wiem. Nie wiem, czy ja Konrad boję się. Chodź proszę przytul mnie.
Dziewczyna uniosła zalaną łzami twarz i spojrzała Konradowi prosto w oczy. Wyglądała strasznie. Rozmazany punkowy makijaż ściekał jej ciemnymi strugami po policzkach.
- Proszę cię Konrad. Przytul mnie. Niech będzie jak dawniej.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline