Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2020, 09:30   #99
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Machavellian zawrócił w głąb jaskini gdzie jego towarzysze zorganizowali zasadzkę. Po drodze próbował zatrzymać kilku zdrowo wyglądających mężczyzn by podburzyć tłum. W tym miejscu, jego jedyną bronią był żmijowy język, jad i kłamstwa sączone do uszu maluczkich.
- Posłuchajcie mnie dobrzy ludzie. Niektórzy z was może już wiedzą, że pozbyłem się stąd tego kundla. Teraz wy musicie zrobić coś dla mnie. Chcemy pozbyć się stąd hycla i jego kompanów. W tym momencie moi przyjaciele walczą z nimi, ale być może będą potrzebować naszej pomocy. Oni już nie mają nas czym straszyć, jesteśmy w większości. Dzisiaj raz na zawsze zakończymy ten terror, odpłacimy się skurwysynom za to jak nas potraktowali. Obiecuję, od teraz nikt z was nie będzie musiał się dzielić owocami swojej ciężkiej pracy. Nikt już nie zagrozi waszym żonom i dzieciom, szczuł nas psami. Weźcie co macie pod ręką, wiadra, kamienia i chodźcie za mną!
Machavellian złapał za wiadro, wysypał z niego kamienie i jako pierwszy ruszył do walki.
 
Arthur Fleck jest offline