Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2020, 01:20   #21
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację


Przystojny i pewny siebie mężczyzna w czerwonych szatach otrząsnął się po początkowym szoku, po czym z wyrazem wyższości na twarzy skinął głową temu tak zwanemu "rektorowi".

-Nie ma powodu by mi grozić takimi wulgarnym przyrządem. Jestem niezwykle uzdolnionym i obdarzonym błyskotliwym intelektem adeptem sztuk tajemnych. Przyznam, że nie byłem jeszcze na tym planie...trafiłem tutaj przypadkiem podczas niezwykle zaawansowanego eksperymentu z portalami między-wymiarowymi. Nie słyszałem o tym miejscu, rozumiem, że jest to jeden z planów materialnych? Ta płaszczyzna spoczywa na czterech słoniach, które są z kolei umiejscowione na gigantycznym żółwiu? I macie problem z tym, że słonie głodują....jestem pewien że jestem pomóc w stanie go rozwikłać.

(Głupcy, poznam wasze sekrety a potem wyrzucę jak bezużyteczne odpadki. Mam nadzieję, że wasza magia do czegoś mi się przyda).
- mruknął następnie do siebie pod nosem.

Następnie przyjrzał się pozostałym zagubionym podróżnikom.

-(Doskonale, większość wygląda na naiwnych głupców, którymi będę mógł się posłużyć, jakieś wygadane blond baby, zadufani w sobie podstarzali pisarze, duchy, studenci...o a ten smok mógłby zostać moim chowańcem)

Jego uwagę przykuła jednak w szczególności dwójka, którą rozpoznał.

-Korgan, dobrze cię widzieć w tym obcym świecie, pamiętasz chyba najlepszego czarownika na Wybrzeżu Mieczy. Twój topór mi się przyda, myślę, że wrażeń ci ze mną nie zabraknie.a może i złoto się znajdzie...a ty paladynie, strzeż ze swoim żałosnym zadufaniem....jeśli czegoś spróbujesz przeciwko mnie, czeka cię los gorszy od śmierci, znam wiele zaklęć które mogą to zapewnić.

 
Lord Melkor jest offline