Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2020, 14:35   #28
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post


-Korgan, dobrze cię widzieć w tym obcym świecie, pamiętasz chyba najlepszego czarownika na Wybrzeżu Mieczy. Twój topór mi się przyda, myślę, że wrażeń ci ze mną nie zabraknie.a może i złoto się znajdzie...a ty paladynie, strzeż ze swoim żałosnym zadufaniem....jeśli czegoś spróbujesz przeciwko mnie, czeka cię los gorszy od śmierci, znam wiele zaklęć które mogą to zapewnić.
-Nic się nie zmieniłeś czaromiocie. Wciąż arogancki, żądny władzy i mocy. Szanuję! Obłowimy się w tym świecie głodujących słoni i wystraszonych starców. Keldorn! - odwrócił się w stronę paladyna. - twój miecz też się na coś przyda. Ktoś musi dorzynać rannych, a ja nie będę miał na to czasu przy robocie. Hrmmmpf! Nie krzyw się tak. Widziałem jak urządzasz pierwszorzędne jatki tym solidnym kawałkiem żelaza. Za złoto z tej krucjaty będziesz se mógł postawić pomnik ku chwale Torma.

Huuu... co ja widzę? Ta żałosna banda jest już głodna krwi! Może coś z was jednak będzie. Tajniaku, lud chce zobaczyć jak wyglądają twoje flaki, a mój topór jeszcze dzisiaj sobie nie pochędożył.

 
Dust Mephit jest offline