Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2020, 11:59   #21
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Obietnice, obietnice i przekonywanie.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=fzRf9yoWl2c[/media]
Lena zajęła się przeglądaniem sieci na komputerze. Odbicia ekranu, migotały w jej ciemnych oczach jak wróżki, które bawiły się w tango w nocy. Zdawało się, że była przemytniczka zajęła się sobą, zostawiając Snow i Kalena dla siebie samych. Kalen wydawał się całkowicie rozmarzony, najwyraźniej stare romantyczne wspomnienia dały o sobie znać z potężną siłą. Stukał nogą w jakiś niewidzialny rytm i rozglądał się wokoło, jakby nora Leny zdawała się wyśnionym pałacem Księcia Huttów.

-Spokojnie Snow, wiem, że unikasz Imperium, ale w mojej branży jestem tak samo zagrożony. Ot rozstrzelanie z szybkim procesem, wręcz natychmiastowym.- powiedział nieco zgryźliwie pilot Cincinnati- Można zrobić to z głową.

To było dość dosadne, nawet dla pobłażliwej nieco dla Kalena, młodej Jedi. Lena, aż parsknęła, ale nie było do końca z jakiego powodu. Nadal patrzyła w terminal całkowicie pochłonięta wirtualnym światem, wklepując szybko komendy.

-Zaufaj mi Snow, posiadając tyle przyprawy jesteś… my w gorszym, bardziej niebezpiecznym położeniu. Jeśli chcesz możesz się nie dołączać, uszanuje to. W Teplin (co zapewne było nazwą miasteczka) znajdziesz zawsze trochę ludzi. Szczerze to dobre miejsce na ukrycie.

Kalen wskazał swoją dawną przyjaciółkę i uśmiechając się do siebie, pokiwał głową.

-Wszyscy uciekamy od bardzo dawna. Ja, Lena no i teraz Ty. Da się tak żyć, musisz tylko się tego nauczyć. A lepszych speców nie znajdziesz.

-A JAK!- nagle odezwała się Lena gromko, gasząc i wyrzucając niedopałek do “Ramenu Po Quarreńsku”.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 05-02-2020 o 11:31.
Pinn jest offline