Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2020, 09:30   #185
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Malcolm był gotów schować twarz w dłoniach. Gharth doprawdy miał manieryzmy, takt i wyczucie subtelne niczym kafar. Na szczęście szczerość najwyraźniej się spodobała księciu. Najwyraźniej…
W momencie kiedy książe zaczął im słodzić wychwalając ziemię, po której stąpają I błogosławiąc łona z których wyszli, Tormita wiedział, że najpewniej grupa ma kłopoty.
Oczywiście nie zrobi nic otwarcie. Nie jest tego typu osobą, szczególnie, że są goście, którzy pewnie słyszeli o ich „przygodzie” w jaskini, więc są bezpieczni przynajmniej przez kilka dni.
Co gorsza sytuacja sprawiła, że Warlock stracił na razie apetyt. Postanowił wykonać pierwszy ruch. Wstał od stołu i zaczął chodzić po pomieszczeniu kiedy rozpoczął swoją rozmowę.

- Dziękujemy za twe łaskawe słowa, lordzie. Doprawdy rad jestem spotkać w obcych stronach osobę tak przepełnioną łaską. – Malcolm zastanawiał się czy to jego własne słowa, czy głód sprawiają, że jego kichy zaczynały się przewracać – Wybacz, że dopiero teraz zwracamy ci klejnot. Sytuacja z jaskinią i twoje zdrowie, trochę nas opóźniły. – zatrzymał się w jednym punkcie pokoju, najwyraźniej patrząc na nic – Jestem pewny, że Gherth oddałby go gdyby był w pełni zdolny. Obecnie jednak, obawiam się, że ktoś, albo coś nim manipuluje. – Odwrócił się do do Halvara – Spróbuj strącić ten klejnot z jego ręki nożem. – wrócił do obserwacji niczego – Zakładam książę, że wiesz o naturze tego klejnotu? Sam nie rozumiem go do końca, wiem natomiast, że pomaga magikom w wieszczeniu. Szpiegowaniu. Zastanawiałem się jakiś czas, czy byćmoże nie jest to narzędzie, które można związać z innym. Ustalić łącze między dwoma takimi kamykami.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline