Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2020, 19:02   #186
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Halvar napiął się wyraźnie. Sięgnął powoli po sztylet.
- Towarzysze, to nie kamień tutaj jest zagrożeniem.
Paladyn postarał się spojrzeć w oczy Malcolma. Gdy już nawiązali spojrzenie dość wyraźnie skierował swoje oczy na lorda Niclasa. Nawet wykonał przy tym nieznaczny ruch głową korzystając z faktu, że ten stoi pod oknem.

Bez zbędnych ceregieli sięgnął po tackę, na której była ułożona jakaś ryba. Lewą dłonią zrzucił rybę na talerz pełen dodatków a następnie podsunął ją pod dłoń ich towarzysza. Ostrzem sztyletu postanowił delikatnie strącić klejnot z dłoni wprost na dzierżoną tackę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline