Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2020, 10:32   #105
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Madzia spojrzała na zwłoki Vaimsa i miała na temat jego pracy na rzecz Rewolucji oraz obrony tylko jedno do powiedzenia:
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=MslBXJnR49U[/MEDIA]

* * *


Magda nie potrafiła ukryć oburzenia. A być może zawiodła się? W kuchni wciąż był syf, a emerytowany Emmerich robił ich zwyczajnie w chuja. Nic się nie odzywał, dystansował i pozwolił, aby inni działali, a on w kącie po prostu się z nich wszystkich śmiał! Nabijał się z tych, co się starali coś zdziałać, a wychodziło… jak zawsze. DO DUPY.

- No to fajnie, że mieliśmy Vaimsa. Ponoć dobry był z niego kucharz, gotował w Atelier u Amaro, a teraz gryzie glebę od spodu. Jeden z bardziej przydatnych nam ludzi, nie jakiś pożal się boże kelnerzyna - tutaj spojrzała na Śmierć Szczurów - który podobnie podśmiechuje sobie jak Emmerich. Chciałabym zwrócić uwagę na tych, co nic nie robią doprowadzając tym samym rewolucje na skraj upadku, ale i tak z doświadczenia wiem, że aktywni miastowi się zagryzą, a ci cisi będą się śmiać po kątach jak wredne szuje. Bo im po prostu nie zależy na niczym.

- Edwin, Emmerich i Korwin. Bardzo was proszę o to, abyście wyrazili swoją opinię na mój temat, Pana Don Salluste oraz Pana Andrzeja - tutaj Madzia zalotnie zerknęła na pisarza

- Pozostaje jeszcze kwestia Tajniaka oraz Igao, z czego tego pierwszego nie chcę już męczyć, bo wyjdę na tyrana. Ale skoro do tej pory nikt go nie podejrzewa, to pewnie był sprawdzany, więc ufam w to. Ja sama mam jedną, interesującą informację do przekazania, jednak poczekam aż niemowy zabiorą głos - po tych słowach Madzia wstała od stołu i uderzyła rękami o blat.

- No! To do roboty! Magiczna Wieża sama się nie zmieni. Musimy sprawić, aby to miejsce było przytulne i przyjazne!
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=YZZPNKK_jDc[/MEDIA]
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline