Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2020, 12:01   #106
Imi
 
Imi's Avatar
 
Reputacja: 1 Imi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputację
I właśnie dlatego nie chciałem głosować na tego miodka! Ech. W co ja się wplątałem... - Iago czuł się jakby mu sprzed dzioba zwinęli skarb czterdziestu rozbójników.
W jednym ma rację ten pijaczyna, siedzimy w gównie po sam dziób!
Ale dość już podpierania nad tym swoich argumentów.

Iago sfrunął na ziemię, bo potrzebował dużo miejsca do chodzenia w te i we wte.
- Nie rozumiem, babo czemu Ty na śmierć naszego miastowego masz do powiedzenia to co zwykle osoba nie z miasta. Był do kitu. No wiem, ale tacy też się zdarzają niestety na tym łez padole. - To mówiąc wykonywał gesty jakby żałował, że się wykluł, z głosu biła lekka bezradność.
- I dlatego też wstrzymywałem się z linczem śmierci Szczurów. Ale szczerze to jego lincz by coś tam mógł dać. Jakieś sitko audytorów by się przerzedziło. A tak, część zagłosowała bo słabe miasto, a reszta, bo już czasu nie było.


Cytat:
Napisał Kucharka
Pozostaje jeszcze kwestia Tajniaka oraz Igao, z czego tego pierwszego nie chcę już męczyć, bo wyjdę na tyrana. Ale skoro do tej pory nikt go nie podejrzewa, to pewnie był sprawdzany, więc ufam w to.
To dość niefortunne, że jestem tu wymieniony, ale i tak zaryzykuję i odniosę się do tego. Na Tajniaka to mi się wydaje, że czymś ci zaszkodził, że go nie chcesz męczyć. Nie chcesz żebyśmy poznali jego rolę. Kto go tam miał sprawdzić? Ot pewnie uznano że słabe miasto. I tak trzeba potem przedzierać w tym gównie. Ale wyróżnia go to, że chociaż dał fajną teorię, w przeciwieństwie do pisków śmierci szczurów, oburzenia miodka i milczenia emmeritcha.

Jego uwadze, a właściwie dziobowi nie uszedł pewien zachlej mordem. Aż pofrunął z powrotem w górę.

Cytat:
Napisał Smerf menel
W sumie, to… może to i dobrze, że usunęli słotkiego syropka? Rolę miał silną, ale znikomą motywację by walczyć z gównoburzą Rickiego.
A tu druga menda! Cieszy cię to łachudro, że miastowy zginął? I na co na końcu ta gadka?





Emmerith, a może jak ci kopa w dupę zasadzę, to ty zaczniesz coś mówić? Może coś ci się tam popsuło, pasku nasypało i przestałeś mówić?

Następnie usiadł na ramieniu czarnoksiężnika.

Cytat:
Napisał Pseudo Dżafar
-Najlepiej gada ta papuga, może jak Smok się nie zgłosił to ty chciałbyś zostać moim chowanćem, chyba nie często dostajesz propozycję od tak utalentowanego czarodzieja... i zgadzam się z tobą że pojedrzani są ci co co chcą już drugiego dnia role wyciągać... jak kucharka i pisarz co oświadczył że zagłosuje do końca dnia i jeszcze nie zagłosował. Nie ufam też Don Sallaste, chyba nie jest tym za kogo się podaję, i Śmierci Szczurów. A co do Profesora Miodka nie jestem pewien tego linczu..slabo się broni ale czy nie lepiej ko w nocy sprawdzić albo zająć się nim w inny sposób?
- O ktoś tu zna się na rzeczy!
Tylko wiesz, widzisz ja już byłem towarzyszem takiego jednego czarodzieja. I bokiem mi to wyszło! - to mówiąc zbliżył swój dziób do jego twarzy.
Następnie znowu gdzieś poleciał (adhd ma czy co?)
- Fajnie że się zgadzasz, ale może byś tak powiedział coś więcej, poza przytakiwaniem. Fuj kuper mi się cały lepi, od tego gadania. - to mówiąc dotknął swojego tyłu z obrzydzeniem wymalowanym na twarzy.

Nie ufam ci bratku, a już szczególnie za szopkę z miodkiem. Niby nic, ale jest tam takie mafijne: "wiem że nie jest mafią, no to jak zginie wyjdę na myślące, rozsądne miasto". A dużo się zrobić nie dało, bo w chwili kiedy raczyłeś zabrać głos, to przy takiej frekwencji było już za późno by go uratować, więc ten tekst o sprawdzaniu mogłeś sobie wsadzić!

A tego miodka skopałbym jeszcze zanim go zmumifikują za to, że był zielony a nic na końcu nie napisał. No przecież kogoś na Allaha przesłuchiwał nie? A mamusia mówiła, bym nie mówił źle o zmarłych. No ale takie miasto - tfu!
Na końcu spojrzał jeszcze w stronę Magdy Gessler.
- Ok już rozumiem, aż człowieka świerzbi żeby skomentować jego działalność.
 
Imi jest offline