Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2020, 00:30   #45
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
13 Martius 816.M41, bar w Zachodniej Podstacji


Lekki zgrzyt rozerwał ścianę ciszy niczym pierwsze promienie słońca rozrywały nocne niebo. Właściciel wspomaganego pancerza potoczył swoim spojrzeniem po gościach gospody.

Ruszył do przodu w akompaniamencie pracy hydraulicznych silników. Być może ktoś nie zauważył krwistoczerwonego koloru zbroi. Być może ktoś nie dojrzał szaty zarzuconej na zbroję. Stanął teraz daleko przed Amelią de Vries. Sięgnął dłonią w plastalowej rękawicy po topór trzymany w uchwycie magnetycznym na udzie. Nie było przypadkiem, że wielkie czarne ostrze było stylizowane na koło zębate, a tuż przy rękojeści znajdowała się płaskorzeźba czaszki. Topór wyglądał jak połowa pieczęci Mechanicusa. Teraz w dłoni Ramireza spoczywał spokojnie gdy ten rozglądał się po zebranych.

Na plecach pancerza syknęła odsłaniana pokrywa. W powietrze nad głowę Ramireza wysunął się medyczny mechadendryt. Może nie wszyscy z obecnych mieli dostęp do lokalnej nusfery. Może nie wszyscy rozpoznali jego status. Ale każdy bywający w tego typu klubach wiedział czym są mechadendryty. A ten srebrzysto złoty mechadendryt najwyraźniej miał zastosowania medyczne. Przynajmniej takie skojarzenia mogli mieć ci, którzy posiadali w swoim ciele implanty.

Po chwili pancerz przestał zgrzytać. Za to uruchomił się niewielki piłoskalpel na końcu plastalowo-złotej kończyny.

- Trzy godziny i dziewiętnaście minut temu lokal ten został opuszczony przez mojego podwładnego. Upraszam o pomoc w jego odnalezieniu. W przypadku braku współpracy informuję iż jako magos biologos dysponuję środkami, które pozwolą mi uzyskać stosowne informacje bezpośrednio z płatu czołowego waszej kory mózgowej. Współpraca z waszej strony jednak znacząco przyspieszy moje poszukiwania, a wam zapewni integralność ciała.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline