Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2020, 17:52   #50
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
13 Martius 816.M41, bar w Zachodniej Podstacji

Mapa w nusferze rozwinęła się powiększając wybraną dzielnicę. Psalm wyszukania drogi jaki Ramirez wpisał między kod modlitwy rozbrzmiał echem tylko jemu słyszanej muzyki. Wizualizacja ukazała ścieżki, niczym drzewo z setką gałęzi, czy też niczym pajęczynę naczyń krwionośnych w kończynie.

Ramirez wprowadzał do symulacji kolejne wersy uświęconego tekstu ku chwale Omnisjasza. Kalkulację uwzględniającą ilość żołnierzy, wielkość jego pancerza i inne dane.

Kolejne „żyły” wygasały na cyfrowej mapie. Aż w końcu wybrał trasę.

- Pierwsza - z głośników pancerza dobiegł zniekształcony maszynowy głos techkapłana. Odchylił on przedramię ukazując ekran tableta na stałe włączonego w wyposażenie pancerza.
- Ruszamy. W optymalnych warunkach czeka nas 29 minut i 22 sekundy marszu.
Na ekranie widać było dwuwymiarową mapę z naniesioną trasą podróży. Ramirez zerkał z uwagą na wyświetlacz chronometru. Wprawdzie Karrambol miał dokonać istotnych zmian w ustawieniach zasilania jego pancerza, ale miało to mieć miejsce dopiero po skoku w immaterium.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline