Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2020, 13:23   #127
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
- Macie jeszcze jakieś dowody i materiały do skonfrontowania? - zapytał Hunter. - W takich sytuacjach ofiara wypowiada imię oprawcy albo osoby kogoś na kim jej zależy. Nie było ich na apelu ani nie integrowali się z nami w Mordowni. Bardziej bym zakładał, że kręcą ze sobą niż mają coś przeciwko sobie - podporucznik użył sugestywnego głosu. - Mogę prosić o dodatkową ochronę dla Żuraw? Jeśli ktoś chciał ją zabić i ktoś w tym przeszkodził to uciekinier może chcieć dokończyć robotę. Poza tym nie słyszałem aby zabójca odcinał swoją ofiarę. Znajdźmy Greya i pilnujmy aby Żuraw wydobrzała na tyle żeby złożyć zeznania. Mogę na to liczyć? - dla wzmocnienia prośby położył dłoń na ramieniu kadeta.

W tym momencie pojawiła się Oficer Hudson. Jej początkowo nieskazitelny mundur ubrudzony był krwią. Jej twarz była ściągnięta.

- Ulf Wystarczy! - warknęła - Panie podporuczniku. Proszę o pełną współpracę w zakresie poszukiwania Greya i wyjaśnienia sprawy.

- Rozumiem, że chce pani nas uziemić, wsadzić marines do aniołów i liczyć, że ochronią nas przed flotą Kilrath? - zapytał Hunter nie szczędząc sarkazmu.

- Co innego dotyczy latania co innego dotyczy podejrzenia o popełnienia morderstwa. Jeśli uda nam się znaleźć Greya on zostanie na pewno, jak to Pan ujął, uziemiony do czasu wyjaśnienia sprawy. Pozostali członkowie eskadr mają alibi. Proszę o przygotowanie raportu dotyczącego członka Pana eskadry.

- Nie kwestionuję, tego że winny ma zostać ukarany i nie mam zamiaru niczego ukrywać tak samo jak moi podkomendni - zadeklarował.

- Wystarczy! - warknęła podnosząc rękę.- Jeśli ma pan zastrzeżenia i nie chce wykonywać obowiązków proszę się zgłosić do Oficera Operacyjnego ze stosowną skargą! Do tej pory zgodnie z zarządzeniem 657 paragraf 56 proszę o wykonywanie rozkazów oficera operacyjnego. Utrudnianie czynności procesowych może być potraktowane jako współudział i utrudnianie.

- Ma pani naszą pełną współpracę, ale jeśli wasze procedury bezpodstawnie uziemią któregoś z moich pilotów to może być pani pewna, że żaden z nas nie wyleci w przestrzeń. Niech ma pani tego świadomość - rzucił w jej kierunku jak oskarżenie.

Widać było, że złość w niej buzuje.
- Pańskie sformułowanie zostanie zaprotokołowane - warknęła.
- I bardzo dobrze! - wycedził Hunter.

- Oczekuję raportu odnośnie Pana podkomendnej dzisiaj do 20:00. Rozejść się! Panie Ulf. Pańska broń - podała mu jego pistolet. - Odwróciła się i zaczęła oddalać.

- Że kurwa co?! - zawołał za nią podporucznik. - Jaki raport? Ktoś z nas wie jak go napisać? Co w nim umieścić? Niech pani wyśle jakiegoś człowieka to odpowiemy na wszystkie pytania.

- Otrzyma Pan stosowne wytyczne na terminal - powiedziała bez odwracania się - Panie Ulf proszę przysłać wytyczne co do raportu. Panie Podporuczniku proszę uważać na słownictwo. Uważam, że pan jest oburzony całą sytuacją i jestem w stanie zignorować tego typu wypowiedzi, ale jeśli nie zmieni Pan tonu oskarżę Pana o obrażę oficera na służbie i wyciągnę stosowne konsekwencje.

Hunter patrzył na nią zdębiały. Kompletnie nie wiedział co kobieta miała na myśli.
- Kur… - zaczął, ale urwał momentalnie i na jego twarzy pojawiało się zrozumienie. - No! - poprawił się tonem, który można było uznać za jako-taką satysfakcję i zaśmiał się.

Podporucznik patrzył chwilę za oddalającą się oficer.
- Rozejść się - polecił towarzyszącym mu pilotom. - Trzymajcie się na wszelki wypadek w grupach. Jakby jakieś służby porządkowe lub śledcze coś od was chciały to od razu dawajcie znać mi lub Dukowi - skinął głową po czym ruszył do kajuty zabić nieprzyjemny smak alkoholu z mordowni czymś lepszym.
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.

Ostatnio edytowane przez Raga : 10-02-2020 o 13:28.
Raga jest offline