Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2020, 13:29   #144
Snigonas
 
Reputacja: 1 Snigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post


A powiem wąsaczu. Ktoś postanowił mnie zablokować i doprawił mi trunek tak, że nawet krasnoludzka głowa tego by nie zniosła.

Takiej odpowiedzi właśnie oczekiwałem. dziękuję. Przynajmniej mamy teraz dwie osoby, które można zignorować przy wyborze celu do linczowania

Cytat:
Napisał Imi Zobacz post
Znaczy mam cię zapytać, co robiłeś w nocy żebyś ruszył dupsko? Mam ujawniać swoją czy Twoją rolę żebyś był usatysfakcjonowany? Czy Ty rozumiesz że poza nocą jest jeszcze faza dnia gościu? Migiem odpowiadaj co uważasz o pisarzu, mushu i Edwinie. I to ruchy bo sam bicz wezmę i lincz na Ciebie ukręcę, a materiał już jest.
Mniej więcej tego chciałem. Widzisz ptaszku, w czasie gdy Ty wydzierasz się na wszystkich wokół, Gildie pilnują porządku w mieście. Czyli w sumie tak jak zwykle. A że gildia ma dostęp... do wielu ludzi, to znajdą się osoby skore do pomocy również tutaj. Z moich źródeł, wiem, że przynajmniej 3 osoby pośród nas są spoza mafii.
Możemy przyjąć, że tej nocy zabito kolejną dwójkę z miasta, co daje nam... ładny wynik 7 miastowych w grze. Dwie osoby można na pewno odrzucić, trzecia pozostaje niewiadomą, ale wszystko wskazuje raczej na to, że nie jest naszym wrogiem.

A skoro chcesz współpracować ze mną, przynajmniej do czasu, to jestem w stanie uznać, że też należysz do miasta.

Cytat:
Napisał Arthur Fleck Zobacz post
- [..]Jeśli bloker wciąż żyje, to potwierdzi, że pierwszej nocy blokował mnie, a drugiej jego.
Bloker żyje, wspólnie z gildią go namierzyłem.
 
Snigonas jest offline