Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 21:27   #14
Silence
 
Reputacja: 1 Silence nie jest za bardzo znanySilence nie jest za bardzo znany
Viconia wzruszyła ramionami. - Nie znam wszystkich szczegółów. Ale elfy mają konkretny plan działania.

Viconia przyglądała się sukkubowi przez chwilę w milczeniu powstrzymując irytację: Widać było że demoniczna ślicznotka wiele zatrzymywała dla siebie. Albo z czystej złośliwości, albo nie podjęła do końca decyzji komu tak naprawdę pomoże... W każdym bądź razie jeżeli kłamie to robi to dobrze. - No dobrze. - powiedziała Viconia podnosząc się - Ja jestem Viconia, ta obok to Dywagacja a ty jesteś...? - zawiesiła głos wyczekująco. Gdy nadeszła odpowiedź "Sariel" skinęła głową. - Za jakiś czas przyjdą i cię uwolnią. My spotkamy się ponownie rano. Do zobaczenia więc. - rzuciła na odchodne oszczędzając sukkubowi wiedzy że najprawdopodobniej będzie tkwiła w tej jamie do samego rana.

Kilka kroków dalej, z ponurą miną, oczekiwała na nią Dywagacja. Viconia przewróciła oczami - No nie patrz tak na mnie. Próbowałam z niej wyciągnąć kilka informacji, fakt że z miernym skutkiem, ale nie zaszkodzi spróbować. Nie spodziewałaś się chyba że będę ci na bieżąco tłumaczyć sens każdego wypowiedzianego zdania?! Wróćmy do Tinuviel, mamy dużo czasu, odpowiem na wszystko co chcesz... najlepiej jak potrafię. - powiedziała Viconia by jakoś udobruchać Dywagację.
 
Silence jest offline