Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2020, 23:04   #202
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Patricia podeszła do okna. Ból w nodze niestety nie zniknął tak samo, jak stroje Witolda i Adama. Kustykała więc cały czas w tym samym tempie.
Znaleźli wreszcie odpowiedzi na nurtujące ich pytania. To wszystko było snem. Czyli znajdowała się ciągle w swoim mieszkaniu. Czy pozostali ludzie których spotkali to także śpiący czy jedynie wypełnienia pobrane z ich jaźni, tak jak w przypadku "Incepcji". Oparła się bokiem o szybę i spojrzała na mężczyznę.
- Czy to bezpieczne, żeby opowiadać dzieciakowi historie z jakichś chińskich bajek? - szepnęła Patricia. - Widziałeś jak przerobił historie z komiksów, a tamte są... dużo dziwniejsze.
Zerknęła w kierunku Adama opowiadającego dzieciakowi historię.
- Nie żebym mu nie ufała, ale jego pomysły bywają... groźne.
Na razie nie chciała za dużo wypytywać. Widziała po twarzach, że Angie i Witold byli czymś przejęci. Nie wiedziała co się stało na dole, ale najwyraźniej ktoś umarł. Pozostawało mieć nadzieje, że faktycznie odbędzie się to jedynie większym bólem głowy dla tamtej osoby.
- Trzeba też się zastanowić co zrobimy potem. Dzieciak jest niebezpieczny. Dla siebie i dla innych. Możemy przekonać lekarzy, żeby podali mu coś co uniemożliwi mu śnienie. Jakiś lek nasenny albo śpiączkę farmokologiczną dopóki nie dowiemy się jak mu pomóc. No i pozostaje jeszcze sprawa... pewnych osób.
Patricia spróbowała skupić na sobie wzrok Witolda. Potrzebowali go, zwłaszcza że pokazał już swoje kompetencje.
- Coś złego dzieje się w Bielsku. Pojawili się pewni ludzie, którzy chętnie dorwali by dzieciaka w swoje ręce, a ja... nie wiem komu mogę już ufać. Poza Adamem. Pomożesz nam?
 
__________________
you will never walk alone

Ostatnio edytowane przez Noraku : 13-02-2020 o 08:39. Powód: błędne założenie co do zdrowia postaci
Noraku jest offline