Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2020, 02:28   #310
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 62 - 2037.V.03; nd; południe

- Oki, no to mój post jest :> Termin do cz. II.20. Jak dasz w pt rano to też jeszcze nie stanie się nic strasznego.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie:


- Zapomniałem w poście napisać bo się skoncentrowałem na bieżących sprawach. Ale co do końcówki akcji z generatorem to poszło ok. Dron chwilę polatał nad furgonetkami a potem sobie poleciał gdzieś dalej a furgonetki wróciły bezpiecznie do bazy.

- Ok, co do obecnej sytuacji to tak:

- Minął początek m-ca więc z NY przyszedł nowy moduł. Możesz sobie wybrać co przyszło.

- No i na koniec m-ca małe podsumowanie kwietnia na niedzielnej naradzie. Na to to pi x oko wygląda jak w poście. Co do spraw, potrzeb i planów no to trochę powtórzenie z poprzednich odpraw.

- Nowy generator daje 3 sloty jak pozostałe oprócz 1-ki. 1-ka zaś może obecnie obsłużyć 4-ty slot. No to w sumie niby 4 wolne sloty na moduły ale jak jeden właśnie przyszedł no to zostają 3 wolne miejsca.

- Co do poszkodwanych z rozpoznania, to cała trójka własnie tej niedzieli wraca do zdrowia. Więc od jutra, czyli od poniedziałku, znów są do dyspozycji.

- Misja jaką przedstawia Carter jest na terenie St. Charles. Dokładniej to o tych: https://www.google.co.uk/maps/search...!3m1!1e3?hl=pl

- Oczywiście to tak dla orientacji jak to ogólnie wygląda. W sesji jest w tym samym miejscu no ale w wersji sf czyli klimatem i wyglądem jak te nowoczesne bazy i instalacje z PC-towej wersji gry.

- Zabezpieczenia na terenie kompleksu wyglądają solidnie. Kamery, czujniki, płoty, zapory, wieżyczki, strażnicy itd.

- W teorii plan Cole'a/Cartera ma ręce i nogi. Jeśli bez alarmów przejść kanałami do kompleksu, przebrać się jak należy, pójść do magazynu i wydostać się z bronią i Colem no to niby powinno być możliwe do zrealizowania. Niewiadomą sa kanały bo ani Cole ani xcomowcy tam nie byli więc nie wiadomo jak to wygląda. No ale to taka teoria właśnie i stan surowy.

- Co do nagrody, czyli ciężkiego uzbrojenia, no to pi x oko to co używa współczesne lotnictwo. Czyli wszelkiego rodzaju rakiety, bomby, działka i ammo do nich. Ale jest też nieco broni ręcznej dla piechoty, głównie właśnie różnego rodzaju ręczne wyrzutnie ppk (przeciwpancerny pocisk kierowany). Tego typu sprzęt jest no dość trudny do zdobycia. No bo u Chena czy w "The Hood" można spotkać ale właśnie głównie broń lekką jak klamki, shotguny, pistolety maszynowe itd.

- Do terminu podanego przez Cole (nd. 24.V) jest ok 3 tygodnie. To jest czas by rozpoznać, przygotować się i zrealizować misję no albo z niej zrezygnować.

- Co do samych grafików i zasobów no to wpisałem w excel stan aktualny.


---

- No i chyba tyle z mojej strony. Jeśli coś jest niejasne no to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline