Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2020, 20:24   #9
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Test Sztuczki "Odnajdywanie":
Stopień Trudności: -5
Cecha: Spryt 15
Rzuty: 11,10,5
Test zdany

Test Przekonywania:

Hector:
Stopień Trudności-
Cecha Charakter 14
Perswazja 1
Rzuty: 16,16,15
Test niezdany

Mieszkaniec:
Stopień Trudności: -
Rzuty: 20, 16, 1
Test niezdany (bardziej)


Drzwi do drzwi uchyliły się bardziej, najpierw pojawiła się lufa, dopiero potem mężczyzna z krótko przystrzyżoną brodą i wysokim czołem. Taksował się wzrokiem, czułeś to. I coś ci łaziło po głowie, że tutaj to on jest najważniejszy.
- No dobra.. - zaczął powoli - odsuń się od bramy i stań na chodniku po drugiej stronie drogi.
Chyba nie za bardzo co ufał.
Hector nadal trzymając ręce w górze zrobił jak mu kazano. Mieszkaniec zniknął obok furtki i po chwii otworzył ją, zamek był schowany gdzieś z boku, kompletnie nie widoczny od ulicy. Mężczyzna, trzymając w dłoni wycelowaną w ciebie dwulufkę (na wysokości brzucha, nie przy ramieniu) rozejrzał się na boki:
-Prowadź do pojazdu, chcę się przekonać. Ręce w górze. - powiedział to lekko napiętym głosem.

Hector ruszył powoli do samochodu, obszedł go dookoła i ruchem głowy wskazał na koło. Dopiero to przekonało faceta. Ten opuścił broń.
-Okej, w porządku. Jestem Tyler. Umiesz machać siekierą?
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 26-07-2021 o 23:30.
JohnyTRS jest offline