Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2020, 06:59   #231
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Spokojnie krasnoludzie. To nic osobistego, ja chcę tylko wygrać grę. Zobacz że zastanawiające jest, że Śmierć Szczurów nie głosuje na Ciebie i uważa wręcz za "czystego jak łza" a czuć, że krwi z siebie nie myłeś od czasu kiedy pierwsze avatary bogów chodziły po Feurnie. Nie wiem czy to Błaznowi żal dupę ściska że się go jednak nie zabije za dnia, czy to taktyka drugiego mafiozy, ale Szczur nie ma jak być przekonany o twojej niewinności. Jeśli jednak miałeś rację i jesteś miastowym to znaczy, że Błazna już z nami nie ma, dostałeś złe informacje od trupów i Śmierć Szczurów nie pożyje wystarczająco dużo by sobie dalej popiszczeć.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline