Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2020, 19:43   #232
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację

- Nie dokarmiam słoni, ale nie jestem Audytorem, Nadrektorze. - Korgan odpowiedział na pytanie Nadrektora, które dopiero nastąpi.

- Kim jesteś? Pewnie parszywym Audytorem Rzeczywistości, co nie dokarmia Słoni! - Mustrum Ridcully zaatakował Korgana zaraz po tym, jak Korgan odpowiedział mu na atak.

- Zlinczowaliście, popełniliście błąd. Wiem przecież co zaraz nastąpi.

- Jeszcze Cię nie zlinczowaliśmy. Nie możesz mówić w formie dokonanej!

- Tak

- A... że to niby była ta odpowiedź na to nie zadane jeszcze wtedy... pytanie? A tak, tak... że niby teraz na to.

- Nic na to nie poradzę, Nadrektorze. Jasnowidze już tak mają, czyż to nie wystarczający dowód, że nie jestem Audytorem Rzeczywistości? Hmmm... To możliwe, ale dlaczego w takim razie nie mówimy całych zdań od tyłu?

- To dość... uciążliwe, mógłbyś przestać mnie wyprzedzać Korganie? Mogłeś zmienić rzeczywistość, tak, że czas płynie wstecz. Co masz na swoje usprawiedliwienie?

- Już mówiłem, czemu nic mi nie odpowiesz?

- ... - powiedział Nadrektor

- Proszę się tak nie złościć! Celuj choć trochę wyżej, to będzie łagodniejsza śmierć.

- Bogowie! Tak się nie da! - Ridcully wycelował zapominając, by wziąć poprawkę na słowa Korgana o celowaniu wyżej i strzelił. Na szczęście Pani Cake zdążyła przesunąć się nieznacznie, dzięki czemu miała możliwie szybka śmierć.




Piątą Fazę Dnia boli głowa.
Do linczu wymagane były 4 głosy.
Oddane głosy:


Andrzej: Korgan
Śmierć Szczurów: Iago
Iago: Korgan
Mushu: Korgan
Korgan Krwawy Topór: Śmierć Szczurów
Edwin: Korgan

Korgan Krwawy Topór zostaje zlinczowany.
Rola Korgana zostaje ujawniona: Pani Cake

Piąta Faza Nocy powarkuje groźnie.
Planowane zakończenie fazy to 18.02.2020r. o godzinie 20:20

Pisanie zostaje wstrzymane.
 
Rewik jest offline