Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2020, 17:50   #234
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Cóż krasnolud jednak mówił prawdę, a to oznacza, że ktoś z zaświatów przesyłał kłamstwa. Oznacza to, że jeden mafioza powinien być zabity przez Śmierć drugiego dnia. Nie widzę innego wyjaśnienia skąd pani Cake miała złe informacje. Wybaczcie, ale nie chciałem używać umiejki dopóki nie będę pewny i nie zniknie dość podejrzanych, licząc na ochronę Marchewy. Mam tylko jeden atak i od początku mówiłem, że chcę mieć pewność. Wiem, że to niezbyt miastowe, ale cóż począć. Po rozmowie z Nadrektorem znalazlem kompromis. Wygram ja i wy, jeśli zlinczujemy mafiozę, którym zdaje się być Śmierć Szczurów. Jednocześnie zabiję go swoja umiejką. Jeśli okaże się Mafią to każdy będzie zadowolony. Nie mam co prawda pewności, ale ze wszystkich to on najbardziej zasłużył na śmierć, strach przed błaznem przesłonił nam cel, który trzeba było wypełnić już z 3 dni temu. Ptaku, magu co wy na to?
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline