Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2007, 09:10   #49
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Mocno zasmucił go fakt iż musi poczekać z potraktowaniem tej bandy nieudaczników swoją szpadą. Pozostawanie pod pokładem gdy statek był pod ostrzałem wydało mu się nierozważne więc wybiegł na pokład.

"Ehh... zawsze jak mam ubaw ktoś lub coś musi mi przerywać"

Torbę z ekwipunkiem zabrał ze sobą. Miał dziwne wrażenie że statek pełen piratów zaraz pójdzie na dno. Podbiegł do barierek i zaczął wśród mroku wypatrywać napastnika. W końcu w statku dziury nie robią się same... Nie wypuszczał broni z rąk na wypadek gdyby ktoś miał ochotę na abordaż.

-Wygląda na to że zabawa nas nie ominie choć liczyliśmy na walkę z kimś innym...-rzuci z uśmiechem do Tristana gdy tylko ten się pojawi.

Najpierw tamten statek a potem ten. Piratom nie ujdzie nic na sucho.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!

Ostatnio edytowane przez Kolmyr : 09-08-2007 o 09:13.
Kolmyr jest offline