Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2020, 23:46   #236
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Edwin dołączył do bardzo nielicznej już gromadki masując się po głowie.

-Jestem zmęczony, ktoś tu tak namotał że nawet ja się gubię. Na szczęście kończę już pracę nad portalem, który zabierze mnie z powrotem na Wybrzeże Mieczy. Tam wkrzeszę Korgana (głupiec to, lecz jeszcze mi się przyda), a dusza paladyna niech tu zostanie, im mniej takich w Zapomnianych Krainach tym lepiej.. Jest 2 na dwóch, to chyba oznacza, że tylko jeden Audytor jest przy życiu, ponieważ inaczej ta rozgrywka by się skończyła?

Pisarzu, nie do końca rozumiem, jak to mamy linczować Śmierć Szczurów i jednocześnie go zdejmiesz umiejką, jaki tu sens? Ja tej nocy chroniłem właśnie ciebie, mają nadzieję, że zdejmiesz ostatniego członka Mafii, przecież to podobno na niego masz zlecenie? Więc wykonaj swoją część umowy, którą z nami zawarłeś.

-Papugo, ciebie z kolei chroniłem w nocy gdy zginął Don Salluste, miałem przez większość tej rozgrywki wrażenie, że uczciwie chcesz wszystko rozwikłać. Tylko czemu skrzeczysz, że Herbatka ma zlecenie na Marchewę, niby skąd te informacje?



 
Lord Melkor jest offline