Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2020, 15:25   #24
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
- To nie tak, że nie czuję się na siłach - odparła nieco obruszona Snow, czując niewytłumaczalną presję wytłumaczenia się. - Po prostu nie mam ochoty mieszać się w wasze nie do końca legalne interesy - wytłumaczyła, biorąc mikrosłuchawkę od Leny i wkładając ją do ucha.

Nie była małym dzieckiem, o które trzeba się cały czas martwić i które trzeba pilnować. Doskonale wiedziała jak zadbać o siebie, a w razie kłopotów miała większe szanse się z nich wykaraskać niż ta dwójka razem wzięta. Nie planowała jednak tego zdradzać, bo nie do końca wiedziała czy mogła ufać Lenie, a przynajmniej nie w kwestii tego kim była naprawdę. Liczyła tylko, że Kalen nie wypapla się z tej tajemnicy zbyt prędko.

- Spotkajmy się w takim razie w Taris City, bo bez sensu, żebyście tutaj później specjalnie wracali. Skoro i tak planujemy stąd jak najprędzej się urwać, to lepiej będzie w tę stronę. A ja... Ja sobie poradzę i znajdę jakiś transport do miasta.

Podniosła z podłogi plecak, który wcześniej odłożyła i przerzuciła go przez ramię. Ruszyła w stronę wyjścia i jeszcze zanim opuściła mieszkanie Leny, odwróciła się w ich stronę.

- Pamiętajcie, żadnych kłopotów. A w razie czego... - Postukała palcami w ucho, w którym miała komlinka, po czym pomachała Kalenowi i Lenie i wyszła.
 
Pan Elf jest offline