Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2020, 14:54   #7
Falvin
 
Falvin's Avatar
 
Reputacja: 1 Falvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputacjęFalvin ma wspaniałą reputację
Mam wrażenie, że Amon ani tu ani w temacie Wiedźmińskim wcale nie czyta postów innych dyskutantów tylko od razu wyskakuje z czymś w rodzaju "jest tak jak pisze bo kiedyś czytałem w internecie, że na pintereście jest link do podcastu który mówi o książce która opisuje film dokumentalny w którym to było więc na pewno tak jest". Taka dyskusja jest, według mnie, pozbawiona sensu.

Wracając do tematu: tu mamy chyba dwie sprawy:

- inspiracje wschodnie: haradrimowie, turbany, olifanty i cała reszta - tu chyba wszyscy się zgodzimy, że te inspiracje są niewątpliwe. Można dyskutować - i z chęcią w dyskusji takiej wezmę udział - który element jest z kultury islamskiej a który który z hinduskiej itp...

- elfy-samuraje, czyli teza Amona którą, pomimo wielu próśb, do tej pory nie poparł żadnym rzeczowym argumentem ani linkiem do źródeł.
 
__________________
RPG
Falvin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem