Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2020, 21:50   #286
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller
Z ciekawości to używałeś swojej umiejki podwójnego głosu cały czas? Bo jakbyś dobrze użył to też byś wygrał na koniec.
Calutki czas. Tylko najczęściej na kimś kto na mnie nie głosował. Musiałbym przejrzeć zapis tur, ale chyba ani razu nie użyłem jej na kimś kto ostatecznie na mnie postawił. Chyba błędem było zmienianie celu prawie co rundę. A ostatniej nocy użyłem jej na... Okarynie

Cytat:
Napisał traveller
Tak, wiedziałem że jesteś Błaznem, ale byłeś nam potrzebny by odwracać podejrzenia, dlatego tak długo lawirowałem wokół twojej osoby, ale tak by ludzie bali się głosować.
Domyśliłem się tego

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Tak, włączyłam tryb małpy i bronię Frosta (:
Dzięki Nami za miłe słowo, ale muszę się jednak zgodzić z travem, który napisał:
Cytat:
Napisał traveller
Przede wszystkim mi osobiście i wydaje mi się, że niektorym też wyszło bokiem chyba przyzwyczajenie do starych Mafii/ról/zasad itd. Trzeba czytać dokładnie wszystko bo mści się to jak człowiek myśli, że zna to na pamięć.
I tu się wyłożyłem totalnie. Wygraną grę oddałem, taka prawda
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline