Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2020, 22:16   #288
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Ja się zasiedziałem ze zbieraniem informacji i nic nie zrobiłem, a zlecenia uciekały tak szybko jak je dostawałem. Na trupie się nie udzielałem w imię neutralności. Tylko medium odpowiedziałem szczerze w ramach zemsty za zabicie mnie XD Ogólnie dzięki za grę fajnie było.
przyjąłeś nasze zlecenia na Vinesa 1 nocy?

I duże brawa dla Rewika, świetne miał odpisy, czułem się jakbym czytał Prachetta. Gra była według mnie lepiej zbalansowana niż dwie ostatnie w których brałem udział, przez to, że Mafia miała bonusy jak znała czyjąś rolę, inaczej moim zdaniem Miastu trochę za łatwo wygrać tylko umiejkami i metodą eliminacji. Nie wiem czy Śmierć, Błazen i Herbatka na raz to trochę nie za dużo przy tej liczbie graczy, ja bym chyba dał 4 Mafiozę zamiast Błazna który i tak raczej Mafii pomaga.

Myśłałem o poprowadzeniu jakiejś Mafii, wolelibyście: (i) taką trochę prostszą gdzie nie wszyscy mają umiejki (ii) taką z umiejkami ale bez neutrali, czy (iii) DND trochę podobną to tej którą prowadziłem w zeszłym roku ale z kultystą zamiast seryjnego zabójcy?
 
Lord Melkor jest offline