Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2020, 13:57   #17
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wszystko jasne. Jak poszło niedzielne przeszukanie mieszkania Alysssi? Ed umówił się z Thomasem Salvado na 16.00, myślałem, że będziemy kontynuować ten wątek. Jeśli w mieszkaniu znajdowały się jakieś laptopy, telefony, nośniki pamięci Ed za pozwoleniem Thomasa chciałby je "pożyczyć".
Mam też pytanie o telefon Alyssi, który miała przy sobie w dniu śmierci. Czy został sprawdzony, była jakaś wzmianka w raporcie? Gdzie on się teraz znajduje? Został zwrócony rodzinie czy trzymają go w tym nieszczęsnym magazynie z dowodami?
- Ehh... racja A coś mi świtało, że był jakiś plan na niedzielę no ale się siada o 3 rano do posta to tak to wychodzi. Ok, to na razie podumam jak to uzupełnić i nad resztą i jak wydumam to dam znać co z tego wyszło
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline