Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 03:22   #18
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wszystko jasne. Jak poszło niedzielne przeszukanie mieszkania Alysssi? Ed umówił się z Thomasem Salvado na 16.00, myślałem, że będziemy kontynuować ten wątek. Jeśli w mieszkaniu znajdowały się jakieś laptopy, telefony, nośniki pamięci Ed za pozwoleniem Thomasa chciałby je "pożyczyć"
- Ok, dodałem na sam koniec scenkę z wizyty w domu Alyssy Sorasy za zamieszanie.

- Co do adresu to niby w Paramount czyli w centrum metropolii. Ale jak patrzę na GM no to taka okolica jak z hamerykańskich przedmieść.

- Sam dom jest wysprzątany i gotowy "pod klucz" do zamieszkania od ręki jakby właścicielka miała za chwilę wrócić do domu. Nie ma śladów włamania, kipiszu ani nic z tych rzeczy. Klimat raczej standardowy dla wyższego poziomu klasy średniej więc na brak komfortu czy ubóstwo raczej nie ma co narzekać no ale też to nie jest jakaś willa bogaczy. Nie ma ubrań dla dzieci ani zabawek, brak typowo męskich ubrań co zdradza, że mieszka tutaj kobieta - singielka.

- Co do zabierania czegokolwiek Thomas nie wyraził zgody. Więc jeśli mimo to Ed by chciał coś zabrać musiałby mieć nakaz na przeszukanie tego miejsca. Bez tego kwitu wszelkie zebrane materiały mają wątpliwą wartość w sądzie/śledztwie.



Cytat:
Mam też pytanie o telefon Alyssi, który miała przy sobie w dniu śmierci. Czy został sprawdzony, była jakaś wzmianka w raporcie? Gdzie on się teraz znajduje? Został zwrócony rodzinie czy trzymają go w tym nieszczęsnym magazynie z dowodami?
- Właściwie nie wiadomo gdzie jest telefon Alyssy. Podczas sprzątania miejsca zdarzenia nie odnaleziono go. W spisie rzeczy znalezionych przy denatce albo w jej bagażach był też laptop który razem z resztą rzeczy osobistych przekazano rodzinie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline