Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2020, 21:51   #203
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Amduat miałem to napisać w komentarzu do oceny, ale chyba na tę jeszcze przyjdzie poczekać, bo system reputacji wymaga, żebym docenił innych zanim będę znów mógł Ciebie docenić.

Tekst świetny. Uwielbiam styl w jakim piszesz. Świetnie dobierasz podkład muzyczny i grafiki. Imponujesz mi jako MG i ciężko mi czytając Twoje posty uwierzyć, że nie masz kilkunastoletniego doświadczenia.

Naprawdę dobrze gra mi się w tę sesję. Przykro mi, że nam się zawęziła ilość graczy aż tak drastycznie, ale rozumiem prawa jakimi kierują się horrory.

Lemin, Vadeanaine mam nadzieję, że nasze drogi na forum się jeszcze przetną i będzie nam dane wejść w większą interakcję naszymi postaciami.

Miejmy nadzieję, że w kolejnych postach naszej MG będzie umierać mniej postaci jednocześnie, albo może nawet trafią się takie, w których nikt nie umrze.

Co do pytań, to na pewno się zrodzą, tylko najpierw musimy się ogarnąć po szalonej ucieczce.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline