Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2020, 19:40   #260
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
- No kurwa, w końcu się znalazłaś larwo, ileż można oliwy... - już miał dokańczać swoją chamską uwagę, podkreślając jak bardzo bezużyteczne są baby w sytuacjach kryzysowych, kiedy jego wzrok w końcu ogarnął całokształt sytuacji. Rozpaczliwe "pomóżcie mi" Saxy było w stanie rozczulić nawet takiego buca jak Hans.
Najgorsze w całej sytuacji było to, że oprych sam czuł się wcale nie lepiej niż slużka, całkowicie bezradny wobec wszystkich okolicznośći. W ciągu jednej chwili na karku miał trzy potrzebujące kobiety - jedną przerażoną, drugą ranną i trzecią rodzącą. Jeśli tylko dałby po sobie poznać, że sytuacja przerasta go tak samo jak je, nie tylko straciłby swój macho wizerunek, ale wywołałby jeszcze większą panikę. W tej chwili musiał być silny, silniejszy niż jeszcze przed chwilą na murze. Musiał być pierdolonym filarem opanowania i spokoju na którym dziewczyny mogły się oprzeć. Na szczęście z pomocą w tej trudnej sytuacji przybyła grupa chłopków, która przynajmniej zajęła sie tą ostatnią kobietą.
- Bierz Smarka i wynocha schować się razem z innymi babami. Ja wracam na mur, reszta chłopaków przeklinała mnie gorzej niż te trupy, jak odprowadzałem Olivię. - Hans już miał się odwrócić i wracać biegiem na mur, kiedy nagle doznał kolejnego przebłysku geniuszu tej nocy. Właśnie wpadł na to, jak poradzić sobie z kolejną, potrzebującą kobietą.
- Felix żyje, napierdala szkielety że aż kości fruwają, więc bez ryczenia. Jak ten cały syf się skończy, będziesz mogła opowiadać jakiego to bohatera masz, hue hue hue!

Hans wraca do grupy obrońców. Po drodze szuka tej cholernej oliwy i innych łatwopalnych materiałów.

 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline