Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2020, 00:29   #19
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 6 - 2020.02.04; wt; g 10:30

- Oki to udało mi się zmajstrować post :> Termin powiedzmy do czw. 03.05. Czyli z tydzień na zmajstrowanie posta :> No chyba, że wyrobimy się wcześniej no to może i mnie się uda wcześniej wrzucić post no ale bez preszyn, nie zabijajmy się o te pisanie



Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



- Co do wydarzeń to chronologicznie jest tak:

- pn wieczór - po przesłuchaniu śwadków Ed odbija się od klamki gabinetu szefa.
- wt rano - Ben przychodzi z raportem z laba o płytkach,
- wt przedp - Ed rozmawia z szefem o nakazie na lapy i kontakcie z Margaritą
- wt przedp - dzwoni Duffy, że ma jakąs sprawę i by Ed przyjechał na komisariat



- Co do zeznań Maxwella no to wyglądały podobnie jak Grimberga. Czyli zaskoczenie krokiem Alyssy i widział, że ma doła ale nie spodziewał się, że zrobi coś takiego.

- Co do nagrań hotelowych no to lab mówi, że są bezużyteczne bo kwas je wytrawił. Wygląda z demonstracji Bena, że jak się wie co i jak to to jest dziecinnie proste do zrobienia.

- Jeśli chodzi o dialog z Benem czy Blecherem no to jak masz coś do załatwienia z nimi no to możesz to rozegrać w tej turze.



---


- I chyba tyle na tą turę z mojej strony. Mam nadzieję, że tym razem nie zapomniałem niczego wrzucić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline