Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2020, 14:26   #160
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
- Nie wiem! - krzyknął Konrad. - Chyba nie możemy mu pomóc!

Czas nieubłaganie się kończył. Jeśli mieli się wydostać z kompleksu, to był ostatni dzwonek, ostatni sygnał i ostatnie cokolwiek tam było. Konrad nie miał pojęcia, czy technik żyje lub nie, ale miał gwarantowane, że jeśli zaczną tachać wielgachne ciało człowieka z tego kompleksu, to wkrótce wszyscy dołączą do grona martwych.

Na szybko, podskoczył do telefonu, który wyglądał, jakby był jakimś alarmową linią bezpieczeństwa w razie pożaru i wyrzucił z siebie:

- Sterówka! Utknąłem! Tracę przytomność! Szybko!

A następnie, z przerażoną twarzą zwrócił się do Lilki:

- Uciekamy. Nie możemy go tachać ze sobą, wezwałem pomoc do sterówki. To wszystko, co teraz możemy zrobić. Szybko, Lilka! Uciekamy, zanim to wszystko szlag trafi.

Po czym, popędzając Lilkę, sam zaczął uciekać w stronę wyjścia, uprzednio zabierając ze sobą plany Wkrętacza, które zamierzał zniszczyć później.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest teraz online