Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2007, 18:19   #39
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Hmm... trudno mi sobie przypomnieć kiedy ostatnio oglądałam coś godnego polecenia. Było to zdaje się na początku czerwca - "Labirynt Fauna". Wiem, że to już stare takie i w ogóle, ale to naprawdę film z górnej półki. Opowieść o dziewczynce, która wśród wojennej zawieruchy i niezrozumienia ze strony dorosłych ucieka do magicznego świata, w którym rządzi tytułowy Faun. Tylko tam może odnaleźć spokój i szczęście, jednak droga do bajkowego królestwa obfituje w wiele niebezpieczeństw i trudnych zadań, które dziewczynka będzie musiała wykonać - a świat dorosłych, niczego nie rozumiejących, nie ułatwia jej bynajmniej zadania.
Genialna fabuła, cudowne kolory i ujęcia, naprawdę fajne efekty specjalne. Wspaniale opowiedziana historia, z głębią, gdzie przeplatają się wątki fantastyczne, z horrorem, dramatem i filmem wojennym. Naprawdę bardzo, bardzo gorąco polecam!
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem