Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2007, 19:22   #21
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
-Dosyć! Cholera dosyć!

Kitka spojzala zdziwiona na ziemniala. Czyzby kompleks ziemny?

-W dupach wam się poprzewracało! to nie miejsce na imprezki! Wypierdalać z mojego domku! I to już! Macie mi tu wrócić ze śliwką to jest pumpalalą albo pozabijam moim ziemniaczanym trójzębem śmierci i zniszczenia +31 do wytrzymałości na ukąszenia słoni bengalskich.

Mrhhh ..... Kitka wzruszyla ramionami choc przed jej oczami przelecial widok ziemniaka zmieniajacego sie w pyszna piure z maselkiem i mleczkiem. Hmmmrrr......
Bedac juz na zewnatrz z zadowoleniem spostrzegla swoje ulubione latajace rybki. Jedna z nich dostala nawet od zolwia choc odbylo sie to tak wolno ze zdazyla w miedzyczasie sama zlowic kilka.

- No.... Mam sliwki rezerwowe, jakby nam sie nie udalo... Mozemy ruszac...

Zupelnie sie z nim zgadzala choc czekac na niego musiala dlugo nim wyartykulowal swoje zdanie. Mhhhmmrrr... Spowolnienie reakcji slownych... Ciekawe o tym jeszcze nie czytala. Zaciekawiona wyjela podrecznik i wsiadla do swojego latajacego zapiecka chcac poczytac w spokoju. Nagle dotarlo do niej ze reszta moze niemiec swoich zapieckow wiec usmiechajac sie zza okladki zaprosila ich do srodka ruchem ogona.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline