Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2007, 20:14   #54
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Mervil był całkowicie zdezorientowany. W kilku chwilach jakaś magiczna kula roztrzaskuje się w powietrzu, zostawiając po sobie kamyk z wyrzeźbionym symbolem, który pojawia się również na jego ręce. Ręka zaczyna krwawić, a elf zyskuje zdolność manipulowania kamieniem za pomocą myśli.
- Nie wiem Alfredzie, nie wiem. - powiedział powoli do towarzysza - Nigdy specjalnie nie interesowałem się magią, a właśnie magią mi tu pachnie.
- No cóż, wygląda na to, że mogę kontrolować tan kamień po prostu myśląc o tym. To może być użyteczne...chyba. W końcu to tylko kawałek skały. To co, idziemy dalej? -
zwrócił się do reszty, po czym zaczął iść się w stronę, z której przyszli. "Warto by to poćwiczyć" - pomyślał i spróbował kierować kamieniem tak, aby lewitował on kilkadziesiąt centymetrów przed nim.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline