Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2020, 01:30   #919
Vadeanaine
 
Vadeanaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Vadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputację
Wedle wszelkiej logiki zakładam, że jak i poprzednio, tym bardziej tutaj nikt nie będzie się darł Niemce do ucha, zwłaszcza w opisanych okolicznościach, więc różnicy praktycznie nie widzę żadnej Pomiędzy "zrozumieniem mało co", a "zrozumieniem co drugie słowo", też jest mi ciężko rozgraniczyć możliwą do zastosowania inność.
A jako że taki stan rzeczy trwa od ponad trzech miesięcy realnego czasu grania (dla graczy) to naprawdę skończyły mi się pomysły, jak przedstawiać wciąż ten sam jeden problem BG w jakkolwiek interesujący w pisaniu czy też czytaniu sposób. Nie jestem tak dobra w literki, aby opisywać ten sam nieogar BG po raz n-ty i uniknąć przynudzania, czy wręcz zanudzenia współgraczy, więc mam nadzieję, że starczy ewentualnie na koniec jakaś sucha deklaracja działania i darujecie mi kilkulinijkowiec.
 
Vadeanaine jest offline