Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2020, 15:40   #460
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Całkiem przypadkiem usłyszałem o tym anime, jako jednym z objawień 2019 roku. Przyznaję, że podszedłem dość ostrożnie i z początku wydało mi się dość dobre, ale nie wyróżniające się. Z czasem jednak rozkręciło się i wniosło na wyżyny, które dostarczały najlepsze odcinki Naruto/Bleach. Bo widać, że to właśnie z tych anime twórcy czerpali tutaj pełnymi garściami, jeśli komuś podobały się ww. to tutaj będzie czuł się jak w domu. Siłą tego anime jest związek głównego bohatera z własną siostrą oraz fakt, że postacie ewidentnie dojrzewają z czasem i ewoluują. Świetnie przedstawiono także walki. Póki co zapowiedziano film kinowy na ten rok, drugi sezon jeszcze nie ma dokładnej daty.

Ocena 8/10
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem