Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2020, 16:52   #225
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Dzięki, to był mój pomysł - Tommy nie mógł się powstrzymać, słysząc pochwałę. Mówiąc, zastanawiał się jednocześnie nad możliwościami pomocy Duncanowi. Nie było wątpliwości, że on prędzej może to zrobić niż Franko. Najlepszym wyjściem byłoby spuszczenie kitajcowi kawałku tynku na łeb, ale O'Connor nie mógł dotknąć sufitu, a dotknięcie pokrytej farbą ściany to za mało. Mógłby też spróbować pozbawić go równowagi, kombinując przy podłodze, ale istniało ryzyko, że poderżnie Szkotowi gardło, choćby niechcący. - To czego chcesz? - nie mogąc się zdecydować postanowił zagadać bandytę. Może w międzyczasie wyklaruje się jakaś możliwość?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline