Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2020, 11:01   #183
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Woods za bardzo nie wiedział jak to się stało, że dał się ponownie zaciągnąć pod pokład tej cholernej krypy, gdzie poluje ten przeklęty zwierz, a do tego krauts wszczęli bunt. Odzyskanie klatki wydawało się dobrym pomysłem, zawsze coś z tego wyciągną. Choć czy użyją tego do schwytania stwora czy też po prostu zabiorą do Anglii, nie wiedział. Zastanawiał się czy Faucher to wie.

Wszystko zdawało się iść zgodnie z planem do czasu aż coś uderzyło w pobliskie drzwi. Marynarze na komendę szybko wycelowali swoje pukawki w ich stronę. Woods również sięgnął do kabury i wyjął z niej swojego wiernego Webleya. Na razie tylko go odbezpieczył, ale jeszcze nie kierował go w stronę przejścia. Rękę trzymał wyprostowaną wzdłuż ciała.

Ucieczka Niemki nie zrobiła na nim większego wrażenia. W pierwszej chwili drgnął, jak gdyby chciał ją łapać, ale szybko do niego dotarło, że w stanie w jakim się znajdował i tak nie da rady. Zresztą ze względu na to co znajdowało się za drzwiami, ucieczka jeńca nie była teraz najbardziej palącym problemem.

- Zostawcie ją - rozkazał marynarzom. - Celujcie w drzwi.

Odruchowo stanął przed Faucher, tak aby chociaż częściowo ją osłonić. Jego zachowanie mogło pozostawiać wiele do życzenia, mógł być opryskliwy i mówić prosto z mostu, ale był człowiekiem starej daty, a do tego Anglikiem. Faucher zaś była kobietą, co wymagało pewnego sposobu działania w tej sytuacji. No i była też jego oficerem dowodzącym, nawet jeśli na co dzień z trudem to znosił.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline