Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2020, 18:49   #230
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiedział, że ma małe szanse żeby coś zrobić nie liczył na sukces, ale wolał to niż bezczynność, gdy poczuł jak ostrze zagłębia się w jego ciało ogarnęła go wściekłość, ale zrozumiał również, że boss nie jest chętny żeby go zabić nie mógł z nim wygrać walcząc fizycznie, ale zamierzał użyć słów, które go wystraszą i złamią w nim ducha skoro nazwa bohaterów demonami to może jest bardziej przesądny niż się wydaje?

- Tengu? Boisz się demonów? Ja jestem kimś więcej niż obiecującym muzykiem czy demonem! Właśnie rozlałeś krew dziedzica Tuatha Dé Danann piątego ludu Irlandii wypuść mnie lepiej nim dosięgnie cię zemsta Sidhe! Zresztą nie potrzeba ci zakładnika i tak chcemy żebyś wypierdolił z miasta i rozpierdolić Włochów, więc twój plan pasuje wszystkim. A teraz puszczaj mnie Fannysack - W duchu podziękował Julii za jej Anglofilskiego pierdolca i męczenie go opowieściami o mitologii i szalonych teoriach na temat pochodzenia jego mocy aż sam nauczył się na pamięć wpisu w Wikipedii.

Pozostało liczyć, że ten Tube podziela przesądność wielu Japończyków, o której opowiadała mu Tea.


Wychodzi na to że zastraszanie wyjdzie mi lepiej mam k6 + 2 z charakterności ale może lepiej pójdzie skoro liczy się z ducha ? Niech będzie zastraszanie

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-03-2020 o 00:10.
Brilchan jest offline