Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2005, 00:10   #14
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
No to ja mam kilka kłopotów:

1) miejscówka,
2) stały skład,
3) nikt nie umie grać...!! każdy dopada jak harpagan do kostek i miecza.. rach, ciach...!! trach...!! świst, gwizd a potem rabować zwłoki... :/

Nikt nie odgrywa postaci, ich osobowości, scen w karczmie, gdy się naradzamy, boimy czegoś, melancholii, sentymentu, rozmów wogóle nie ma - chyba, że kogo usieczemy najpierw... Ot, chlewnia-rąbanka... A o zgraniu czy zżyciu z innymi to nawet nie mówię...

Moja postać - podobnie jak ja jako gracz - jest zmęczona ciągłym i przymusowym ratowaniem świata, spotykaniem niekompetentnych durniów na swojej drodze oraz ich znikaniem co przygodę w tajemniczy sposób... Bo jak ktoś znika po raz 10 to jak tu odgrywać zdziwienie, wspominać itp? No staje się to normalką... I jest lipa...
 
Hood jest offline