Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2020, 22:22   #25
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Nyrhe stał wraz z Neri nad trumnami członków załogi zniszczonego statku. Nie miał ochoty zaglądać do środka, ale może ktoś to powinien zrobić, skoro miejscowe służby pokpiły sprawę i nie zrobiły sekcji? Z drugiej strony coś takiego jak dziurę po strzale z blastera zobaczyłby chyba nawet zupełny nowicjusz. Lepiej to na razie zostawić.

Gdy dołączyła do nich Lestria, Vicall zaproponował dalszy plan działania:

- Myślę, że warto się rozdzielić. Nie chciałyście bym łaził po spelunach, więc równie dobrze mogę się wybrać poza granice miasta. Wypożyczę jakiś śmigacz i chętnie przyjrzę się miejscu katastrofy, a przede wszystkim zajrzę do tych całych Alwari. Jeśli to oni faktycznie byli pierwsi na miejscu katastrofy, może uda się znaleźć odpowiedź na pytanie czy statek rozbił się z ładunkiem czy już bez niego.

Przerwał na chwilę, by dziewczyny zdążyły przetrawić to co powiedział, a następnie kontynuował:

- Neri, chciałaś się dowiedzieć co było na datapadzie Rogatego - zwrócił się do Twi'lekanki. - Nie wiem czy to nam w tej chwili pomoże, ale nie można wiedzieć za dużo. Zajmij się tym, dobrze? Lestria - spojrzał na Nautolankę. Starał się mówić na tyle cicho by droid nie wyłapał jego słów. - Nie wiem jak ty, ale ja nie ufam naszym gospodarzom. Równie dobrze mogli sami zwinąć towar, zlikwidować załogę, doprowadzić do katastrofy by zatrzeć ślady i teraz rżną głupa. Może warto zasięgnąć języka w mieście? Takie wydarzenie nie mogło przejść bez echa. Pewnie gadają o tym we wszystkich barach. Wstawieni i przy ładnej kobiecie mogą być bardziej gadatliwi. Może z tych wszystkich plotek uda ci się wyciągnąć jakiś wspólny mianownik?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline