Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2020, 19:05   #66
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Zdrowiej, to najważniejsze. Gra poczeka

EDIT
: Mój post pojawi się jutro.

EDIT2: Post wisi, termin odpisu i deklaracji względem przygotowań do podróży, magicznych klamotów itp. to 19.03.

Co się z kolei tyczy magicznych zabaweczek to oto co udało wam się ustalić o nich:
Wisior żołnierza – Pozwala dwa razy dziennie na użycie w ramach akcji dodatkowej Blade Ward lub True Strike wypowiadając odpowiednio słowa: "Tarcza Tempusa!" i "Na ostrze Tempusa".
Amulet z krwistoczerwonym kamieniem (aura transmutacji) – trudno wam stwierdzić co on robi, ale macie podejrzenia, że w jakiś sposób musi wpływać na ciało osoby noszącej. Dodatkowo wyczuwacie, że wymaga przypisania.
Dziwny miecz (aura transmutacji) – bez wątpienia broń została zaklęta jakąś magią powiązaną z wodą, a podczas próbnych machnięć wyczuwaliście jakby miecz sam nieśmiało poprawiał wasze ruchy. Wyczuwacie, że wymaga przypisania.
Latarnia (aura nekromancji) – latarnia świeci na odległość 20 stóp jasnym, chłodnawym lekko błękitnym światłem (+ 20 stóp półmroku). Na tę chwilę nie znacie ewentualnych innych właściwości.
Kryształy z jeziorka (aura wywołań/energia pozytywna) – emanują delikatnym ciepłem i nieznacznie świecą, kiedy macie je przy sobie czujecie, że odpoczywanie jest łatwiejsze i szybciej wracają wam siły.
 

Ostatnio edytowane przez Zormar : 18-03-2020 o 23:03.
Zormar jest offline