Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2020, 08:13   #253
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Wiedziałem, że system idealny nie jest, ale nie myślałem, że jest aż tak negatywnie oceniany. Dochodzące mnie opinie sugerowały jednak coś innego. W związku z powyższym krótkie oświadczenie. Dalszych zmian w systemie, pod który już szykujecie staty, nie planuję. Przynajmniej na razie, może do jakichś dojdzie za kilka miesięcy. Korzystać z podręczników nie zamierzam. System w założeniu miał być prosty i chociaż trochę się skomplikował, to nadal jest prostszy niż to co oferują rynkowe systemy RPG. Poza tym on już teraz czerpie z różnych źródeł, mało jest w nim rzeczy, które wymyśliłem sam.

Niemniej skoro jednak nie potrafi zdobyć Waszej aprobaty, szybka sonda. Co wolicie:
a) grać na zmienionym systemie
b) storytelling

Przy równym podziale głosów rezerwuję sobie prawo do decydującego głosu (od razu mówię, że postawię na system).
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline