Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2020, 09:40   #254
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Mnie się ten system podoba bardzo i chciałbym dalej nim grac. Uwazam ze stanowi fajne wywazenie miedzy skomplikowaniem a zabawą. Nie moge sie doczekac aby potestowac go po ostatnich "patchach".

Zmiany w systemie są konieczne, bo teraz wszyscy juz znają najlepszy build (max wytki i szybkosci), ktory jest po prostu OP. Nami wiem, ze jestes zawiedziona ze tracisz mocną postac przez to, ale czasem trzeba sie poświęcić dla dobra balansu gry. Ja tez na tym trace bo mam rowniez nacisk na szybkosci i wytce. Ale nie moze byc tak ze dwie cechy dominują, a reszta jest dla picu zeby ktos z nimi wtopił i dostawał łomot. Mamy mozliwosc rozlozenia statow na nowo, wiec uwazam ze jest fair.

I najwazniejsze czemu jestem za pozostawieniem systemu walki: bo sie super bawie podczas tych walk. Element losowy dodaje dreszczyku emocji.


Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Tak czy inaczej idea MG, żeby taktycznie podchodzić gdzieś się gubi po drodze Bo taktycznie stało się tworzenie, potem tuż leci z górki.
Ja tak nie uważam. Jest wiele decyzji, którymi możemy polepszyć lub pogorszyć sytuację.
 

Ostatnio edytowane przez Bardiel : 15-03-2020 o 09:51.
Bardiel jest offline