Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2005, 00:44   #17
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Jeśli o mnie chodzi to cóż... Chyba w jakiś sposób wyleczyłam się z nałogu grania. Kiedyś to było codziennie po kilka godzin i żyć bez tego nie mogłam. Teraz od dwóch czy trzech lat nie grałam wogóle, trochę krócej nie prowadziłam. Czy mi tego brakuje i czy to jest oznaka "spoważnienia"?? Czasem brakuje, ale wynagradzam sobie na forum i jakoś mi wystarcza. I raczej nie spoważniałam od braku RPG, po prostu kiedyś przyszedł moment, gdy dotarło do mnie, że sesje to nie całe życie i jest oprócz tego dużo innych rzeczy na świecie Czasem się zastanawiam czy jeszcze potrafiłabym grać? Nieraz moze i znalazłaby się okazja, żeby zagrac w starym składzie, ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej mi się odechciewa (pomijając fakt, że "stary skład" odpycha mnie od RPG najbardziej...). Może gdyby znalazły się fajne osoby (jak np Wy :P ), to zagrałabym może i okazałoby się czy jeszcze potrafię
 
Milly jest offline