Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2020, 18:59   #286
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Przedpołudnie 23 Brauzeit 2518 KI, opuszczony dom w okolicy domu zgromadzeń

Saxa wyszła z chaty poirytowana, pewnie przez brak snu. Teraz na spokojnie żałowała swoich słów, wiedziała lepiej niż pyskować tym “lepszym”. No ale stało się, miecza ani strzały w plecach nie miała więc chyba mieli ważniejsze sprawy niż przyporządkowywać sobie służbę.

Na dworze zdała się na Felixa i podążyła za nim do jakiejś pobliskiej chaty.
- Nic nie mam….zostawiłam rzeczy w domu zgromadzeń….- Powiedziała rozczarowana, kopiąc się mentalnie za swoją głupotę.

- Ty masz jeszcze suszonej kiełbasy i trochę chleba. - Powiedziała wyjmując z jego plecaka rację prowiantu. - Może po prostu podgrzejemy kiełbasę i zagryzamy chlebem? ...przepraszam nie mam pomysłu co z tego zrobić… - Poczuła się głupio to mógł być ich ostatni posiłek a ona nie miała siły się nawet postarać.
 

Ostatnio edytowane przez Obca : 18-03-2020 o 09:06.
Obca jest offline