Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2020, 15:41   #35
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Krukov potrzebował kilku głębokich wdechów. Wyprostował się i ruszył jak gdyby nigdy nic w stronę lądowiska. Przejrzał informacje od kolegów i nagrał krótki komunikat:
Cytat:
- Mam nadzieję, że wdowa przylatuje po ciało. Spróbujemy podmienić transport, skoro z technikiem jest problem. Albo siedzi w kieszeni innego korpo, albo ma zatarg z Eterną. Najchętniej wszedłbym tam i spuścił mu wpierdol, ale chwilowo nie mogę wyłączyć kamer.
Nie chciał dodawać, że przed chwilą penetrował sieć policyjną i najprawdopodobniej wszędzie dzwoni cichy alarm.

Poczekał aż AVka z VIPem wyląduje.

- Baza, przyślijcie transport po ciało. Nieoznaczony. Obsługa nie może mieć nigdzie na sobie logo korporacji. Póki co wszystko przebiega zgodnie z planem.


Taki meldunek musiał im wystarczyć. Nic nie przebiegało zgodnie z planem. Budujący przeszkody technik. Przylot wdowy. Zniknięcie C. Wszystko się sypało w zastraszającym tempie. Plany B i C poszły w łeb.

~Dobrze, że alfabet daje tyle możliwości~



Krukov spróbuje dopstać się do AVki prezesowej.
Tam spróbuje dowiedzieć się czy są plany zabrania ciała.
Jeżeli uda się zhakować system łączności to Krukov odeśle ewentualny transport organizowany przez wdowę.

Na razie nie opisuję dalej, bo w zasadzie nie wiem jak mi pójdzie...

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline